Scroll Top
19th Ave New York, NY 95822, USA
Sveiki ir nesišakojantys plaukų galiukai – ne svajonė, o pasiekiamas dalykas

Išsišakoję, lūžinėjantys ir aptriušę plaukų galiukai – nemalonus dalykas, su kuriuo susidurti tenka, deja, daugeliui, nepriklausomai nuo plaukų tipo ir kitų ypatumų. Kartais jie taip erzina, kad norėtųsi šiuos išsišakojusius galiukus tiesiog suklijuoti. Deja,a nors ir kaip stengtumėmės, to padaryti tikrai nepavyks. Pagrindinis kovos su išsišakojusiais galiukais būdas yra prevencija – reikia paprasčiausiai užkirsti kelią jiems šakotis. Kitaip tariant, kad plaukų galiukai nesišakotų, jiems reikalinga rūpestinga priežiūra.

Tad panagrinėkime, dėl kokių priežasčių gali imti šakotis plaukų galiukai, ir kokiais būdais galima šio nemalonaus dalyko išvengti. 

Kas paskatina plaukų galiukų šakojimąsi?

Išsišakoję galiukai – plaukų pažeidimo pasekmė. Štai keletas pagrindinių dalykų, dėl kurių plaukai pažeidžiami ir jų galiukai ima triušti, lūžinėti bei šakotis.

Plaukus paveikia didelis karštis ir tiesioginiai saulės spinduliai. Viena dažniausių plaukų galiukų šakojimosi priežasčių yra smarkus karščio ir saulės poveikis. Intensyvūs saulės spinduliai gali išsausinti plaukus, o tada, jei jie neapsaugomi, gali imti lūžinėti ir šakotis.

Pernelyg dažnas ir netinkamas galvos plovimas. Per dažnai plaunami plaukai irgi yra dažna plaukų galiukų šakojimosi priežastis. Plaunant galvą, iš plaukų pašalinami jų natūralūs riebalai – dėl to ir atsiranda švarumo jausmas. Tačiau jei galva plaunama pernelyg dažnai ir nepasirūpinama plaukų drėgmės atstatymu, plaukai gali tapti pažeisti ir imti lūžinėti.

Per dažnas ir netinkamas plaukų formavimo įrankių naudojimas. Dirbtinis karštis taip pat gali neigiamai paveikti bendrą plaukų būklę ir paskatinti galiukų šakojimąsi bei lūžinėjimą. Dažnai naudojant plaukų formavimo įrankius, kurie, pavyzdžiui, tiesina arba banguoja plaukus, ir nepasirūpinant apsauga nuo karščio, gali netrukus tekti spręsti trapių ir besišakojančių plaukų problemą.

Cheminis sušukavimas ar dažymas. Įvaizdžio pakeitimas pasirenkant cheminį sušukavimą arba pakeičiant plaukų spalvą gali būti šaunus ir smagus eksperimentavimo ir atsinaujinimo būdas. Tačiau jei šie dalykai daromi netinkamai ar pernelyg dažnai, plaukai gali būti smarkiai pažeidžiami, o vienas iš pažeidimų bus besišakojantys galiukai.

Plaukų tipui netinkančių priemonių naudojimas. Kartais plaukų galiukus šakotis gali paskatinti paprasčiausiai jiems netinkamai pritaikytos priežiūros priemonės. Tarkime, jei sausi, pažeisti plaukai plaunami agresyvių komponentų turinčiu šampūnu, jie kiekvieną kartą yra žalojami.

Reguliariai nepakerpami plaukai. Dar viena iš dažnai pasitaikančių išsišakojusių galiukų priežasčių yra paprasčiausias jų nepakirpimas. Laikui bėgant, mūsų plaukai, paprastai tariant, apsidėvi ir pavargsta. Todėl, jei tarp kirpimų būna ilgas laiko tarpas, plaukai gali imti šakotis.

Jūros arba baseino vandens poveikis. Kaip ir buvimo saulėje atveju, jei plaukai pernelyg ilgai ir dažnai mirksta chloruotame baseino arba sūriame jūros vandenyje, tai juos gali paveikti neigiamai ir paskatinti galiukų šakojimąsi bei kitas plaukų problemas.

Suprantama, plaukų galiukus šakotis gali skatinti ne tik išorinės priežastys. Tam įtakos gali turėti ir tokie dalykai kaip genetika ar nepilnavertė mityba.

Kodėl nereikia numoti ranka į išsišakojusius plaukų galiukus? 

Tai, kad plaukų galiukai ima šakotis, yra visiškai natūralus dalykas. Visgi tai nereiškia, jog, pastebėjus išsišakojusius ir lūžinėjančius plaukų galiukus, reikia tą ignoruoti ir nieko nesiimti. Tokiu būdu plaukai parodo, kad jie yra pažeisti, pavargę, todėl jiems reikia rūpesčio ir priežiūros. Na, o pasirūpinti plaukais taip, kad jie būtų sveiki ir nenutriušę, tikrai įmanoma. Štai į ką reikia atkreipti dėmesį, jei norite, jog plaukų galiukai nesišakotų ir nelūžinėtų.

Reguliarus pakirpimas

Tiesa tokia, kad nutriušusių ir išsišakojusių plaukų galiukų paslėpti ar „sulipdyti“ nepavyks – juos reikia nukirpti. Tačiau, kaip jau minėta, reguliarus plaukų pakirpimas taip pat yra ir prevencijos priemonė. Kuo plaukai ilgesni, tuo labiau jie gali būti linkę šakotis, todėl reguliarus apsilankymas kirpykloje yra itin svarbu. Kuo ilgiau jį atidėliosite, tuo smarkiau galiukai šakosis, o tai reiškia, kad galiausiai teks nukirpti dar daugiau, nei būtų reikėję tiek neuždelsus. Todėl neleiskite plaukams pavargti ir reguliariai lankykitės kirpykloje. Ilgiausias laikotarpis tarp apsilankymų gali būti maždaug pusmetis, bet jei tik turite galimybę, plaukus pakirpkite dažniau – maždaug kas du ar tris mėnesius.

Išmėginkite karštas žirkles

Jei plaukų galiukai linkę labai greitai išsišakoti, išmėginkite kirpimą ne paprastomis, o karštomis žirklėmis. Tai gali būti labai veiksminga priemonė, galinti padėti užsiauginti ilgesnius ir sveikesnius plaukus. 

Kai kerpama įprastomis žirklėmis, plaukas lieka nukirptas šiek tiek nelygiai. Suprantama, to nesimato, bet būtent dėl šios priežasties plaukai ima greičiau skilinėti ir šakotis. Na, o kerpant karštomis žirklėmis jos plauką kirpimo vietoje užlydo. Tokiu būdu mažėja plaukų patiriama žala, jie geriau išlaiko drėgmę ir plauko struktūroje esančias maistines medžiagas. Todėl, reguliariai kerpant plaukus karštomis žirklėmis, ne tik vis mažiau šakojasi jų galiukai, bet ir plaukai tampa sveikesni, glotnesni ir lengviau iššukuojami.

Nepadauginkite šampūno

Plaunant galvą, labai svarbu atkreipti dėmesį, kiek šiai procedūrai sunaudojame šampūno, ir jokiu būdu jo nepadauginti. Kai plaukai šlapi, jie yra labai pažeidžiami, o jei dar pridedame šampūną, tai jau būna rimtas poveikis plaukams. Todėl itin dažnas plovimas, kai naudojamas didelis šampūno kiekis, gali paskatinti galiukus šakotis. Na, o kaip tada nepadauginti šampūno? Pamėginkite suimti plaukus į vadinamąją arklio uodegą ir pabandykite nustatyti jos skersmenį. Būtent tiek šampūno ir turėtų pakakti. 

Žinoma, taip pat reikėtų pasirūpinti, kad šampūnas būtų pakankamai švelnus, jame būtų užtektinai plaukus puoselėjančių medžiagų. 

Venkite labai karšto vandens

Pamirkti karštoje vonioje ar jaukiai pasišildyti karštame duše yra tikrai smagu ir malonu. Visgi karštas vanduo plaukams kenkia ir gali juos pažeisti, o tada galiukai ims lūžinėti ir šakotis. Todėl geriausia galvą plauti lengvai šiltu vandeniu. O nuskalavus kondicionierių ar kaukę užbaigti plaukų plovimą reikėtų drungnu arba vėsiu vandeniu – tokiu būdu veiksmingiau „uždaromi“ atsivėrę plaukų žvyneliai, todėl plaukai nesišiaušia, mažiau skilinėja ir šakojasi.

Sveiki ir nesišakojantys plaukų galiukai – ne svajonė, o pasiekiamas dalykas (II)

Toliau kalbame apie nemalonią grožio problemą, su kuria susiduria daugelis mūsų – išsišakojusius, nutriušusius, lūžinėjančius plaukų galiukus. Ši problema itin dažnai vargina tuo atveju, jei plaukai ilgi. Tačiau užkirsti kelią plaukų galiukų lūžinėjimui ir šakojimuisi tikrai įmanoma. Tad toliau dalinamės patarimais, kurie padės išlaikyti plaukus sveikus, tvirtus, nenutriušusiais ir neišsišakojusiais galiukais.

Atsargiai elkitės su džiovintuvu

Tiesa tokia, kad kuo smarkiau karštis paveiks plaukų galiukus, tuo labiau jie bus pažeisti. Dėl šios priežasties rekomenduojama džiovinant plaukus džiovintuvą labiau kreipti į šaknis ir vidurinę plaukų dalį, o ne į galiukus. Be to, džiovintuvu nebūtina plaukus išdžiovinti visiškai – jei kiek padžiovinus paliksite juos toliau džiūti natūraliai, ilguoju laikotarpiu išvengsite nemažai žalos. Kitas variantas – imti džiovintuvą, kai plaukai jau yra šiek tiek apdžiūvę natūraliai. Be to, svarbu, kad džiovintuvas būtų kokybiškas, jame būtų galimybė reguliuoti temperatūrą.

Produktai su argano aliejumi

Skystuoju auksu plaukų priežiūroje pramintas argano aliejus yra tiesiog stebuklingas eliksyras. Todėl rekomenduojama į plaukų priežiūrą įtraukti priemones, kuriose yra argano aliejaus – tai gali būti kondicionierius, kaukė, aliejinis serumas ar plaukų galiukų priežiūros priemonė.

Argano aliejus drėkina plaukus jų neapsunkindamas, todėl panaudojus argano aliejų plaukai neatrodys riebaluoti. Kadangi argano aliejaus molekulės yra mažesnės nei kitų aliejų, jis žymiai lengviau įsigeria į galvos odą ir plaukus, juos suminkštindamas ir apsaugodamas nuo išsausėjimo bei lūžinėjimo. Drėkindamas plaukus, argano aliejus mažina plaukų struktūros pažeidimus. Nenuostabu, kad argano aliejus yra toks populiarus plaukų kosmetikoje – belieka išsirinkti tinkančią ir patinkančią priemonę su šiuo komponentu.

Naudokite mikropluošto rankšluostį

Tikriausiai pastebėjote, kad mikropuošto šluostės gerokai veiksmingiau nei įprastinės valo namus ir sugeria drėgmę. Lygiai taip pat mikropluošto rankšluosčiai padeda greičiau džiūti išplautiems plaukams ir yra jiems nepalyginamai švelnesni. Todėl išplautus plaukus švelniai nusausinkite mikropluošto rankšluosčiu – leiskite jam sugerti drėgmės perteklių. Mikropluošto rankšluostis tą daro nepaprastai efektyviai. Galite lengvai ir švelniai paspaudyti, pagniaužyti apgobtus plaukus, tačiau nesukite jų ir netrinkite.

Jei plaukai trapūs, pažeidžiami, linkę lūžinėti, jų nusausinimui ypač reikėtų vengti įprastinių storų, kietų medvilninių rankšluosčių. Kietesnė tokių rankšluosčių tekstūra gali mechaniškai pažeisti plaukus ir dar labiau jiems pakenkti – paskatinti plaukų lūžinėjimą ir galiukų šakojimąsi. 

Mikropluošto rankšluostis padės išvengti ir kitų problemų – plaukų pasišiaušimo, blizgesio netekimo.

Na, o ką daryti, jei išsiplovėte galvą, o mikropluošto rankšluosčio kaip tyčia po ranka neturite? Sprendimas tikrai yra – nusausinkite savo plaukus paprasčiausiais minkšto audinio marškinėliais. Taip išvengsite jų pažeidimo.

Venkite plaukų aksesuarų su metaliniais elementais

Nesvarbu, ar plaukus rišate į vadinamąją arklio uodegą, ar sukate į kuodelį, ar tiesiog lengvai susegate sagučiais, ar mėgstate dar kitokią šukuoseną, būtinai atkreipkite dėmesį, kad plaukų aksesuarai nepridarytų jiems žalos. Vienas iš atvejų, kai plaukams pakenkiama, yra metaliniai ar su metalo elementais aksesuarai. Todėl geriausia, kad juose apskritai nebūtų metalo, nes metalinės dalys gali užkliūti už plaukų ir paskatinti juos lūžinėti, o galiukus – šakotis. Verčiau rinkitės saugius, švelnius ir plaukų nežalojančius aksesuarus – jų pasirinkimas yra išties platus. 

Atraskite plaukams tinkančią priežiūros rutiną ir jos laikykitės

Didžioji dalis plaukų priežiūros atliekama namuose, todėl tinkama ir plaukus puoselėjanti priežiūros rutina yra tiesiog būtinybė. Jei plaukai tinkamai ir kruopščiai prižiūrimi, jų galiukų išsišakojimui įmanoma užkirsti kelią, jie žymiai ilgiau išlieka neaptriušę, plaukai net ir uždelsus apsilankyti kirpykloje vis dar atrodo gerai ir sveikai. Juk tikriausiai jau daugelis suprato, kokia svarbi yra kasdienė odos priežiūros rutina ir atidus jos laikymasis, tad kodėl plaukų atveju turėtų būti kitaip? 

Atraskite tinkamą švelnų šampūną, kuris veiksmingai plauna, bet nedirgina ir nesausina, puoselėjantį ir plaukų būklę atitinkantį kondicionierių bei kaukę, pamėginkite pritaikyti galvos odos šveitiklį, aliejavimo procedūrai naudojamą serumą ar kaukę, plaukų galiukų priemonę ir kitus produktus, jei reikia. Naudokite nuo karščio apsaugančias priemones, purkite ar tepkite jas tik ant švarių plaukų. Jokiu būdu nepadauginkite išsausinti galinčių šukuosenos formavimo priemonių – lako, putų ir panašiai, nepiktnaudžiaukite sausu šampūnu.

Kruopščiai išskalaukite plaukus 

Niekados ant plaukų nepalikite kondicionieriaus – kruopščiai jį išskalaukite. Taip pat atidžiai išplaukite galvą po aliejavimo procedūrų, kad plaukuose neužsiliktų aliejinio serumo ar kaukės. Neišskalauti plaukų kondicionieriaus likučiai ne tik gali pakenkti plaukų sveikatai, bet ir jų išvaizdai – jei kondicionieriaus tinkamai neišskalausite, plaukai tikrai neatrodys žvilgantys ir purūs.

Atsispirkite pagundai papešioti išsišakojusius ar lūžinėjančius galiukus

Gali sukilti nemenka pagunda pešioti lūžinėjančius ir išsišakojusius plaukų galiukus, tokiu būdu neva pašalinant sužalotą plauko dalį. Visgi tai gali dar labiau pakenkti plaukams – galiausiai galiukai tik dar labiau šakosis. Plaukų galiukų nupešiojimas nėra alternatyva apsilankymui kirpykloje, tad jei norite, kad plaukai gražiai ir sveikai atrodytų, jų galiukus, kaip jau minėta anksčiau, būtina reguliariai pakirpti. Nesibaiminkite netekti ilgio – jei galiukus pakirpinėsite reguliariai, užteks nukirpti tik mažą dalį plaukų. O jei apsilankymą kirpykloje vis atidėliosite ir dar mėginsite plaukus nupešioti, jų būklė tik prastės, ir teks paaukoti gerokai daugiau plaukų ilgio. 

Rinkitės pagalvės užvalkalą iš šilko ar satino

Žalos plaukų galiukams ir jų šakojimosi išvengti gali padėti ir tinkama plaukų apsauga naktį. Todėl geriau miegoti ant pagalvės ne su medvilniniu ar lininiu, o su šilkiniu ar satininiu užvalkalu. Tokiu būdu plaukai lengviau slysta ir sumažinama trintis. Kai trintis tarp pagalvės užvalkalo ir plaukų sumažėja, rizika, kad plaukų galiukai ims lūžinėti ir šakotis, taip pat tampa mažesnė. Šilkinis ar satininis pagalvės užvalkalas taip pat nesugeria drėgmės – vadinasi, jis nesugers ir natūralios plaukų drėgmės ir taip jų nesausins.

Kaip plaukai nesitrina į šiurkštų užvalkalą, jie ir gerokai mažiau veliasi. Be to, besiveliančius plaukus nakčiai galima papildomai laisvai supinti. 

Sveiki ir nesišakojantys plaukų galiukai – ne svajonė, o pasiekiamas dalykas (II)

Išsišakoję, skilinėjantys, nutriušę plaukų galiukai tikrai nepuošia ir nedžiugina. Tačiau ši problema iš tiesų gali būti išsprendžiama – tereikia šiek tiek pastangų, ir kelią plaukų galiukų šakojimuisi bei lūžinėjimui galima sėkmingai užkirsti. Todėl toliau dalijamės patarimais, kurie padės pasirūpinti jūsų plaukų sveikata bei grožiu.

Pasirūpinkite gera kauke ir kondicionieriumi

Tinkamas plaukų drėkinimas – vienas svarbiausių dalykų, norint išvengti plaukų lūžinėjimo ir jų galiukų šakojimosi. Išsausėję plaukai, o ypač jų galiukai, tampa žymiai silpnesni ir trapesni. Dėl to jie darosi labiau pažeidžiami ir gali imti šakotis. Tad drėgmės trūkumas išties yra vienas dažniausių plaukų bėdų kaltininkų, o jei plaukų galiukai yra linkę šakotis ir lūžinėti, drėgmė jiems ypač svarbi.

Na, o kaip tinkamai aprūpinti plaukus drėgme? Sprendimas yra tikrai gana paprastas – reikia išsirinkti kokybišką plaukų kaukę ir kondicionierių ir juos reguliariai naudoti. Kaukę reikėtų užsitepti ir palaikyti bent kartą per savaitę. Plaukų kaukė – tai giliai kondicionuojanti plaukų priežiūros procedūra, aprūpinanti plaukus drėgme ir padedanti sumažinti jų pasišiaušimą. Kaukė apskritai gali gerokai sumažinti plaukų patiriamą žalą, todėl, naudojant kaukę, plaukai tampa švelnesni, labiau žvilgantys. Kaukė taip pat veiksmingai pamaitina plaukus, aprūpina juos svarbiomis medžiagomis.

Kaukėje esančios sudėtinės dalys paprastai būna labiau koncentruotos nei kondicionieriuje. Be to, kaukė būna laikoma ilgiau – paprastai maždaug nuo dešimties minučių iki kelių valandų, o kartas netgi ir per naktį.

Plaukų kondicionierius lygiai taip pat yra vienas iš geriausių dalykų užkertant kelią plaukų galiukų šakojimuisi ir lūžinėjimui. Jis sumažina vėlimąsi ir palengvina iššukavimą, todėl plaukai ne tik tampa švelnesni ir lengviau suvaldomi, bet ir mažiau mechaniškai žalojami.

Suprantama, labai svarbu išsirinkti plaukų tipui tinkančius kaukę ir kondicionierių ir netepti jų prie šaknų. Nereikia nė sakyti, kad šios priemonės turi būti kokybiškos – kitaip plaukai gali gauti daugiau žalos nei naudos.

Tam, kad plaukai iš kaukės ar kondicionieriaus pasiimtų kuo daugiau drėgmės ir kitų juos puoselėjančių medžiagų, prieš tepant priemonę plaukus reikia nusausinti – geriausiai minkštu rankšluosčiu. Tokiu būdu priemonė giliau įsiskverbs į plaukus ir maksimaliai juos sudrėkins bei aprūpins reikiamomis medžiagomis. 

Pasirūpinkite specialia priemone plaukų galiukams

Kokybiškos nenuplaunamos priemonės plaukų galiukams – serumai, aliejukai ir panašiai – suglotnina plauko žvynelius, palengvina sušukavimą, sudrėkina ir pamaitina plaukus bei suteikia jiems blizgesio. Net ir pradėję šiek tiek šakotis ar lūžinėti plaukų galiukai, panaudojus tokią priemonę, atsigauna. 

Tad galima sakyti, kad plaukų galiukams skirtos priemonės pasižymi dvejopu poveikiu: pirma, jos suglotnina plaukus, suteikia blizgesio, o jei plaukai jau šiek tiek pavargę ir metas į kirpyklą, dar šiek tiek pamaskuoja šią problemą (suprantama, apsilankyti kirpykloje vis vien reikės). Antra, kokybiška plaukų galiukų priemonė rūpinasi plaukų sveikata, todėl, reguliariai naudojant, padeda užkirsti kelią plaukų galiukų šakojimuisi ir skilinėjimui.

Jei plaukų galams skirtą aliejuką tepame ant drėgnų plaukų, jis juos suminkštins, palengvins sušukavimą, drėkins. O ant sausų galų tepamas aliejukas sumažina šiaušimąsi, suteikia žvilgesio, pagerina plaukų išvaizdą.

Atsargiai su karštais įrankiais

Karšti įrankiai, naudojami plaukų formavimui – garbanojimo žnyplės, tiesintuvai, džiovintuvai ir panašiai – aukšta temperatūra paveikia plauko struktūrą, kad būtų galima keisti plaukų išvaizdą pagal jūsų pageidavimus. Suprantama, plaukams tai ne į naudą, ypač tuo atveju, jei plaukų formavimo įrankiai naudojami nuolat. 

Žinoma, visiškai jų atsisakyti nebūtina, ypač plaukų džiovintuvo, kuris gali būti tiesiog nepamainomas dalykas. Bet jeigu pastebite, kad plaukai ima vis labiau sausėti, šakotis ir lūžinėti, atkreipkite dėmesį, ar tinkamai naudojate karštus plaukų formavimo įrankius. Visados naudokite kokybišką plaukus nuo karščio apsaugančią priemonę. Ši priemonė sukurs barjerą tarp plaukų ir karštų formavimo įrankių, tokiu būdu kaip įmanoma sumažindama žalą.

Taip pat stenkitės rinktis kaip įmanoma žemesnę temperatūrą ir jokiu būdu neperkaitinkite plaukų – tai juos ne juokais pažeis, plaukai ims lūžinėti, jų galiukai smarkiai šakosis. Jei tik įmanoma, nustatymuose rinkitės mažą arba vidutinį karštį. Be to, stenkitės riboti karštų įrankių naudojimą toms vietoms, kur akivaizdžiai matyti, kad plaukai yra pažeisti, arba apskritai šioms vietoms karštų įrankių nenaudoti.

Svarbu ir prižiūrėti karštą formavimo įrankį – jį valyti, laiku pakeisti sudėvėtą.

Plaukus šukuokite kuo švelniau ir pasirūpinkite tinkamais įrankiais

Šlapių plaukų šukavimas gali juos pažeisti ir paskatinti plaukų lūžinėjimą. Todėl stenkitės drėgnų plaukų nešukuoti, o jei jau tenka, darykite tą švelniu specialiai plaukams išpainioti skirtu šepečiu ir naudokite sušukavimą palengvinančią priemonę. 

Jei plaukai sausi, garbanoti, linkę veltis, jiems apskritai visada reikėtų naudoti šukavimą palengvinančią priemonę ir specialų šepetį. Taip pat jokiu būdu nepeškite, nedraskykite ir neraukite susivėlusių plaukų. Stenkitės juos švelniai iššukuoti pradedant nuo apačios po nedidelę sruogelę.

Taip pat venkite ir šukuosenų, kurios gali sužaloti plaukus – labai tvirtai surištos arklio uodegos, kietai susukto kuodo, pynimų, kai plaukai smarkiai įtempiami. 

Apsauga nuo aplinkos veiksnių

Saulės spinduliai, jūros ar baseino vanduo gali neigiamai paveikti plaukus ir paskatinti jų lūžinėjimą bei šakojimąsi. Todėl, jei rengiatės daug laiko praleisti intensyvioje saulėje, būtina naudoti specialią plaukams skirtą priemonę, apsaugančią nuo UV spindulių. O po maudynių baseine ar sūriame jūros vandenyje būtina išplauti galvą šampūnu, kad pašalintumėte druskų ir chloro likučius. 

Žinokite, kokių ingredientų verčiau vengti 

Renkantis kokybišką ir plaukams tinkančią priemonę, labai svarbu atsižvelgti į jos sudedamąsias dalis. Tai gali turėti įtakos ir plaukų galiukų būklei. Reikėtų atkreipti, ar priemonėje, ypač jei ji naudojama dažnai, nėra plaukų kosmetikoje populiarių sintetinių junginių, pavyzdžiui, silikonų, parabenų, mineralinių aliejų, propilenglikolio, ftalatų, etanolaminų. Verčiau rinkitės priemones su veiksmingomis natūraliomis sudedamosiomis dalimis, kurios rūpinasi plaukų ir galvos odos sveikata bei pasižymi ilgalaikiu poveikiu.

Related Posts

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.